Migrostan Geçici Olarak Mama Almak Zorundayım Hangisini Almalıyım?

mrayT

Arkadaşlar migrostan mama almak zorundayım ama kedim 1.5 aylık geçici olarak hangi mamayı almalıyım 1-2 hafta idare etmesi lazım

13 CEVAP

aleynaaoz

Market mamalarının birbirinden çok bir farkı yok ama Purina Friskies'i severek yemişti kedim, ben de birkaç gün için almıştım

Prense78

Whiskas alma da

feyzanurkrb

Yakınınızda petshop veya veteriner yok mu? Market mamalarının hiç birini almayın derim. Çoğu yerde petshop var bi de kediniz zaten çok küçük yavru kedi maması lazım :) onu bile zor yiyecektir zaten

Ozge00

Purina one var miydi orda hatırlamıyorum ama bunu alabilirsiniz veya proline. Hepsi hemen hemen ayni zaten

mrayT

Kediniz kaç aylık acaba
?

BurcuAlexx

Purina friskies veya proline alabilirsiniz, hiç yoktan iyidir :)

miyathecatt

Purina One Junior kesinlikle

Salihaylmz

Evde mama da yapabilirsiniz ve yakinlarda guvendiginiz petshoptan acik mama da alabilirsiniz idarelik market mamalarini pek önermiyorum. 1 2 hafta idarelik cok uzun bir sure bir de yavrunuza küçük market mamasi midesini bagirsaklarini bozmasin

Ipeksafak

Purina friskiesin yavru kedi mamasını idarelik verebilirsiniz ama tabi market mamalarını genel olarak tercih etme taraftarı olmayalım :)

NidaE

Benim oldugum segirde migros brit satıyor eger orda da varsa başkasını düsünmeyin

NidaE

*şehir

Verdatrtp

Purina one en iyisi Migrosta bulunan

ulkuaydnn

Bir keresinde mecburiyetten Friskies mamayı kullandım kullanmaz olsaydım. Kedimin bütün beslenme değerlerini alt üst etti 1 ay boyunca zar zor toparladım vitaminler takviyeler derken. Sakın marketten kuru mama alıp yedirmeyin.