Adore Kedi Evlerinden Alabildiniz Mi?

Yoğunluktan site çöktü ama düzelince 17,5₺'den alabildim ben 👍🏻
Siz ne yaptınız?

4 CEVAP

ZehraBulutt

Alamadım ben ya, site çok yoğundu. Sonra da işlerden unuttum taa akşam geldi aklıma bitmiş tabii ki. Haftaya inşallah artık. Gerçi bizim mahallede durmaz o ev yerinde ama duvara sabitlemeyi düşünüyorum ben, onu bile sökebilirler gerçi.

Nurguloruc

Ben de aldım :))

Evet 14 aralık saat 12.00 da tekrar satışa girecekmiş 👍🏻

Verdatrtp

Geçen sene evimin etrafına ve mahalleye koymuştum, ertesi gün hepsi alınmış oluyor bıraktım artık almayı.