Felicia Kuzulu Yavru Maması İshal Yapan Var Mı?

Deniz00

Kademeli geçişle bir kaç haftadır felicia kuzuluya geçmiştim. Kademeli geçiş yaparken problem olmadı ama tek başına felicia vermeye başladığımdan beri kedimin kakası bir cıvık bir katı. Dünde ishal yaptı. Sebebini anlayamadım çünkü aynı zamanda dişte değiştiriyor. Ondan mı acaba diye de düşündüm. Felicia kuzulu mama kullanıp böyle sorun yaşayan var mı?

8 CEVAP

elifozzdemiir

ben su an kullaniyorum pek kademeli de gecis yapamadim ama sorun olmadi bizde baska bir seyden dolayi olabilir mi?

Ben de felica kullanıyorum. Balıklı ve hamsili olandan. Ama öyle bir sorun olmadı. En yakın zamanda çözersiniz umarım...

SerraYanmaz

Ben de felicia kuzulu yavru kedi maması kullanıyorum hatta direk geçtim sorun olmadı dışkıları düzeldi diyebilirim hatta . İç parazit zamanı gelmiş olabilir belki

Diş değiştirmede iştahsızlık, ateş, ishal görünebilir. Çok uzun sürerse veterinere danışırsınız iyi günler...

serkans1199

+++1

Sulecrn

Ben felicia kitten kuzuluya geceli 3 gün oldu. Maması hiç kalmamisti direk geçtim. Hic bir sorun oluşturmadı

Deniz00

Cevaplarınız için teşekkür ederim o zaman mamadan değildir peki diş değiştirme diş yutma gibi durumlar ishal yapar mı ki? Baya bi dişleri dökülmüş gibi çünkü.

Deniz00

İç parazit yapılalı 2 ay oldu daha galiba parazit yoktur.