Mama Tavsiyesi

Tunahangul

Bahçede beslediğim kedi içim mama bakıyorum 12 kg 200-250 Tl arası önerirmisiniz

9 CEVAP

Tunahangul

Micho kullanıyorum oda yetersiz kalıyor aktif kedi olduğu için

TinaTina

Ben sokakta baktığım kedilerime 15kg 120-140tl arası Enjoy mama alıyorum, severekte yiyorlar, size de tavsiye ederim

Tunahangul

Enjoy biraz yetersiz kalıyor

Mustafanacar

Micho alın bence 15 kg 165 TL.

Mustafanacar

Aktifse Bonacibo Yavru kedi maması alın

TinaTina

Trendline ya da econature alabilirsiniz, ikisi de 15kg ve fiyatları 160tl civarındaydı

ferhat05

Prochoice 15 kg 300 tl. Ona da bakabilirsiniz.

Mustafanacar

Trendine ve Econature vasat mamalar siz bence Bonacibo Yavru maması alın 15 kg 250 tl

Yigitpune

Ya reflex ya felicy 15 kilosun 200 lerdre