Kedim 4 Aylık 2 Kilo :)

Gmz91910

Merhaba kedim 4 aylık 2 kilo, olması gereken kiloda mı acaba?

5 CEVAP

bdurcak

daha çok küçükmüş kilo artışı hızlı olabilir. ama siz yine de mamasını çay bardağı ölçüsüyle verin bence bir bakmışsınız tosun olmuş :)

Minikmuezza

Kilosu iyi fazla bile olabilir

Kultigin

Kilosu normal. Yavruyken mamasını kısmayın, mama kabı hep dolu olsun.

Gmz91910

Zayıf gibi geldi ama normal mi bilemedim:) fit kedi her zaman en sağlıklısı ama alışmışz annelerimzden tosundan saglıklısn:D

MOGU

yapısına göre değişir, ne kadar mama yiyor, ne kadar hareketli, hepsi etkiler. benim kedim hem iştahlı değil hem de çok oyuncu, 6 aylık şimdi vitaminler, mamalar derken uğraşa uğraşa daha yeni 2.5 kilo oldu. önemli olan sağlıklı olması.