Midede Tüy Yumağı

cerenruya

Kedim 5 gündür kusuyor. İştah falan kesildi. Çok şey denedik, 4 tane igne yedi. Ne yese kusuyordu. Az önce kustu ve bu sefer mama kusmadı. İçi kıl dolu bi sıvı çıkarttı. Sizce sebebi kıl mıydı her şeyin. Bu onu rahatlatır mı veya aranızda yaşayan var mı bu durumu?

5 CEVAP

Berrefilizzz

Malt kullanıyor musunuz

Berrefilizzz

Sanki parazit mi var ben mi öyle goruyorum

Misraardicli

Parazit olsa kakasında gözükmez mi kusmuğunda gözükür mü acaba

cerenruya

Berrefilizzz Parazit yok fakat kıl vardı, şu an aç bırakıyoruz aç olmasına rağmen kusarsa tahlil için il merkezine götürmemiz gerekecek. Hayvan kilo verdi kusmaktan çok korkuyorum

alabalik32

Malt verin.