Kayıp Kedi Buldum

indovf

Merhaba. İzmirde şirinyer lisesinin yakınlarında kayıp kedi gördü. Mavi tasması vardı. Son bir aydır pek oraya gitmiyordum o nedenle kaybolma zamanını bilmiyorum. Kedisini kaybeden varsa iletişim bilgisini verebilir. Bir daha gördüğümde arayıp bilgi veririm.

2 CEVAP

senaau

Özelikle depremden sonra İzmir de kayıp hayvanlarla ilgili sayfalar açıldı Instagram oraya fotoğrafları atıp paylaşabilirsiniz. Kaybı olan dönüş yapar size

indovf

Ben 5 tane falan takip ediyordum onlara yazdım şuan. Var olan ilanlara da baktım. Sizin instagramdan bildikleriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz mesaj atarım hemen