Haftada 3-4 Kez Yaş Mama

sugartgecat

kuru mamasını seviyo ama ben daha güzel seyler de yesin istiyorum yogurt yumurta et de veriyorum ama yas mamayı inanilmaz seviyo nutri feline kullanıyoruz zararı olur mu kedime bu kadar yaş mamanın

6 CEVAP

Berrefilizzz

Haftada üç ideal demişti vetimiz

Zeynepulku

Hazir yas mamaları içinde seker, tuz va fazla olduğu için fazla kullanılması zararlı olabiliyor ama evde yaptığınız mamayi ölçülü bir şekilde her gün verebilirsiniz.

alabalik32

Bizim Vet kızıyor. Haftada bir kere yeterli diyor. Ben sadece kuru mamayla besliyorum.

Cansupakize

Bende haftada bir veriyorum . İleride bir çok hastalığa sebep oluyormuş

BurcuAlexx

Haftada bir uygun, ama yaş mamayı kendiniz evde yapabilirsiniz hem daha sağlıklı olur. Mesela ben evde yaş mama yapıyorum(Köpeğim yaşlı olduğu için sağlığına daha fazla dikkat etmem gerekiyor) miktarlı olarak her akşam mamasına karıştırarak veriyorum :) çünkü kuru mamanın içinde ne olduğunu da bilmiyoruz, böylelikle sağlıklı bir akşam yemeği yemiş oluyor.

MOGU

ben kuru mama+yaş mama besliyorum. hergün yaş mama yiyor yani. nutri de iyidir. bir problem olduğunu düşünmüyorum.