Kedimin İştahı Çok Az

nhazalsahin

Genel durumu iyi fakat iştahı çok az yani doğduğu günden beri böyle önüne yaş mama bile koysam yarısını yiyo anca bir kere bile tam yaş mama bitirdiğini görmedim hep az az yiyo ve bence çok zayıf iştahını nasıl açabiliriz

8 CEVAP

Bizim oğlanda öyle hele ki son 4-5 ayda dahada arttı kuru mamasından sıkılmış yeni kuru mama arayışındayız multivitamin,balık yağı takviyeleri ile iştahı belki açılabilir biz 1 yıldır gimcat in multivitamini kullanıyoruz iştahı hep aynı oldu arada mutamin balık yağıda veriyoruz

nhazalsahin

Teşekkür ederiz aslında mamasını yeni değiştirdim hills aldım ilk 2 gün güzel yedi şimdi yine az yiyo

Ben hali, keyfi yerindeyse kiloyu artık pek önemsemiyorum bizde şimdiye kadar ne mamalar aldık koklayıp koklayıp gitti keşke sevdiği bir mama bulabilsek :(

esrabrasta

siz veterinerinize sorun tabii ama bizim veterinerimiz şurup önermişti polivit isimli 7.5 tl eczanede

Eliiiifff

Seçici kediler için mama bakabilirsiniz bir de veterinere danışın mutlaka

nhazalsahin

Evde 3 kedi var biri diğerine göre daha zayıf olunca üzülüyorum oyun oynarken bile daha çok eziliyor gibi geliyor :(

Kediniz kaç aylık? Benimki 4 aylık oldu, 2 gündür iştahsızlık var ve aşırı tüy dökmeye başladı. Dişleri yenileniyor olabilir diye düşündüm.

nhazalsahin

Kedim maalesef tuvaletini yere yapmıştı :( sabah ilk iş gidip bentonit aldım üstüne biraz döküp karıştırınca yaptılar