Kediye Antibiyotik Enjeksiyonu

yuceuzay

Kedime bugün antibiyotik tedavisi uygulandı bir sürece girdik fakat son 2 saattir falan iğne yapılan tarafına dokununca tıslamaya ve tırmalamaya çalışıyor ama iğnesi ilk yapıldığında sadece böyle yapmıştı sonrasında geçmişti şu an tekrar dokundurtmuyor normal mi

2 CEVAP

Hassasiyet oluşmuştur o bölgede normal. Naz da yapıyor olabilir strese girmiştir.

Verdatrtp

Benim kedime de antibiyotik tedavisi uygulanmıştı böyle bir sorunla karşılaşmadım bazı kediler daha hassas oluyor ama normal bence isterseniz veteriner hekiminize de sorun