Merhabalar... Lütfen Fikir Verin

NURSENA123

öncelikle ben ailemle beraber yaşadığım için bazı engeller yüzünden eve ikinci kediyi alamıyorum sokakta baktığım bir kedi var annem de onu çok seviyor ama evde 2. kediyi istemiyor şuanda ihtimalim de %35 nasıl ikna edebilirim %100 bile olursa düşünücem dedi

2 CEVAP

baranertaga

Öncelikle 2. Kedi için bütçeniz varsa (yani vet masrafları vs için) bu o kadar zor olmayacaktır. Eğer kedi sevmeyen birileri değillerse ki zaten evde bir kediniz olduğuna göre bu zaten ihtimaller arasında yok bu daha da kolaylaşır. Tatlı dille konuşun. 2. Kedinin şuan ki kedinize iyi gelebileceğini anlatın. Üstelik bir cana daha umut olabileceğinizi muhtaç bir sürü kedi yavrusu olduğunu en azından birini kurtarabileceğinizi söyleyin. Bence başarabilirsiniz.

NURSENA123

başka bir şekilde düşünen var mı