Kedim Olacak. Ama Ben Dişi Tercih Edeceğim. Bir Kedide Dişi Çıkma İhtimali Yüzde Kaçtır?

Napim

Bir kedinin dişi veya erkek çıkma ihtimali yüzde kaçtır?

7 CEVAP

sugartgecat

bakskwpxkwps bu nasi soru %50dir tabikide

ZehraBulutt

Kedinin cinsiyeti sonradan oluşmuyor ki, sahiplenirken dişi mi erkek mi zaten söyler sahiplendiren kişi.

Napim

Akaksjdjskdksk doğru biraz saçma bir soru oldu kb dldkdldkld

Mehmetkr

Aldığınız yavru bir kedinin cinsiyetini anlamadiysaniz %90 ihtimalle erkektir.

Napim

Mehmet Kr daha almadık daha 27 günlükler bir ay sonra alcaz işte cinsiyetinin kız çıkma ihtimali yüzde kaçtir diye sormuştum ama yinede sağol

Mehmetkr

Eğer annesinden alıyorsanız yavruları %50'dir. Ama bir üreticiden alırsanız %10 falan dişi olma ihtimali bunu sebebi de üreticilerin 1 erkek kediye 6 7 tane dışı koyup ciftlestirmesi ve damızlık olarak erkeğe değil dişiye ihtiyaç duymasıdir.

Napim

Mehmet Kr daha almadık daha 27 günlükler bir ay sonra alcaz işte cinsiyetinin kız çıkma ihtimali yüzde kaçtir diye sormuştum ama yinede sağol