Kedi Mantarı

nil7

Arkadaşlar merhaba 2 hafta öncesi sokak kedisi sahiplendim henüz kendisi 1.5 aylık kadar minicik ve kulak arkalarında mantar oluştu şu an travozol kremini kullanıyorum günde 3 kere uyguluyorum bazen de sirkeyi suyla inceltip hafifçe siliyorum pamukla ve mantar sanırım bana da bulaştı vücudumda kızarıklıklar var sizden ricam bu sorunu yaşayan kim varsa bana yardımcı olabilir mi ? Hem kedim hem de benim için önerilerinizi yardımlarınızı bekliyorum.

4 CEVAP

Biz de mantar tedavisi atlattık. Veterinere gitmenizi öneririm. 2 doz aşı olmuştu, 3.ye gerek görülmedi. Immun44 şurup içti, batticon ile mantar kısımlarına pansuman yapıldı. Ancak sizde farklılık gösterebilir.

nil7

Çok teşekkür ederim öneriniz için size de geçmiş olsun 🙏

Cook

Ecosin tablet kullanabilirsiniz, 1 ya da 2 yıkamada geçiriyor, günlük crystalin spreyle mantarlı bölgeleri temizleyebilirsiniz

nil7

Çook teşekkür ederim önerileriniz için dikkate alacağım 🙏