Mama Değiştirme

Kedim geldiğinde friskies Junior sütlü kedi maması ile beslendiği söylendi fakat market maması olduğundan içerik açısından pek memnun değilim bu sebepten purina marka mamaya geçiş yaptım henüz başlamadık purinaya ama nasıl vermem gerekiyor direk mama değiştirilir mi?

2 CEVAP

İlk gün eski mama %75 yeni mama %25. İkinci gün yarı yarıya. Üçüncü gün eski mama %25 yeni mama %75. Dördüncü gün tamamen yeni mama. İsterseniz 1er gün arttırabilirsiniz.

Teşekkür ederim