Mystic İshal Problemi

onur190707

annelerinin 45 günlük iken terkettiği yavru kediler şuan yaklaşık 70 günlük oldular başlarda acil mama ihtiyaci oldugu icin market mamalariyla idare ettim, 10 gündür ise Mystic mama kullaniyorum iceriğine göre inanilmaz uygun fiyatli diye aldım fakat yavru kediler ishal oldu ,acaba kesin mama kaynaklımıdır? bu mamaya zamanla alışmaları ishallerini kesermi bilgisi veya tecrübesi olan varmıdır? bütcem kısıtlı olduğu icin bu güzel icerikli mamayıda degistirmek istemem açıkcası.

3 CEVAP

Cgdmyildiz

Mamadan ben çok memnunum yavru kediler doğal olarak tepki vericekler. Ama.market manasına guEl bir mamaya geçişte ebnce olması normal. Bende mystick kullanıyorum çok memnunum

Mustafanacar

Yavru kedilerin aşıları tam mı? Bağışıklıkları düşük olduğu için de çok sık hastalanıp ishal olabiliyorlar.

yelizsenol

ben de mystice geçtiğimde aynı problemi yaşadım. su gibi İshal değil ama oldukça yumuşak kakası.. veterinerime sordum mama değişiminden kaynaklıdır biraz bekleyelim geçmezse o zaman mamasını değiştiririz dedi. şimdi 3-4 gün daha bekleyeceğim, siz ne zaman geçtiniz bilmiyorum ama belki yardımı dokunur diye bilgi vermek istedim.