Gimcat??

Ezokoc

Kedimi sahiplendigimde veteriner 3 4 aylik demisti suan 5 - 5 buçuk aylık oldugunu tahmin ediyorum. Gimcatin yavru multivitamininimi yoksa gimcat profmu kullanmalıyım?

3 CEVAP

MerveTurhaann

Yavru vitamini

sforselin

Gimcat kediniz katı beslenmeye geçecek yaştaysa ikisini de kullanabileceğini söylüyor. Hangisi uyduna geliyorsa onu alın bence. Bizimki ikisini de sevmişti.

Ezokoc

Kuru mama yiyor zaten proplan veriyorum ama bağışıklığı icin ek takviye de vermek istiyorum yani gimcat yavru multivitaminide kullansam etkisini gösterir degilmi