İmmuneks Miktarı

Ayben02

Birazdan kedim için immuneks alicam ama ne kadar vermeliyim kedim 4-4,5 kilo civarı

8 CEVAP

Sudeckmkc

Vet hekiminize danışmadan asla kedinize ek gıda vitamin ilaç hap şurup vs vermeyin. Eğer kullanmanızda bir sakınca yoksa zaten o size miktarını söyler

ZehraBulutt

1 cc

Ayben02

Tamam çok teşekkür ederim @ZehraBulut 😺

DoraFiko

Bana 1cc önerdi hekimim. 3gün üst üste sonra haftada 1gün kullan diye. Sizde ama miktarını telefonla sorabilirsiniz belki size farklı söyler

Ayben02

Güncel

Ayben02

Görüştüm zaten alabilirsin dedi ama miktarını söylemedi

bihtercik

şurup mu alacaksın kapsül mü?

Ayben02

Şurup alicaktim biraz önce geldim kalmamıştı gelince söyleyecekmis