Kedim Yüzümü Çok Fazla Yaliyor

nazenininci

Bu tabii ki benim için hiç sorun değil aramızdaki bağ çok hoşuma gidiyor 😍 ama son zamanlarda iyice arttırdı yüzümde krem varken uzandigimda gelip yalamaya çalıştı ve bu olaydan sonra da korkmaya başladım. Sivilce problemlerim var, bazen yüzümde krem olabiliyor. Bu kedim için zararlı olur mu? Krem surdugumde ona yaklaşmamaya dikkat ediyorum. Tükürüğü cilde zararlı olur mu, ya da benim cildimi sürekli yalamasi ona zarar verir mi?

4 CEVAP

caglaauzun

kremliyken yalatmamaya dikkat edin krem kediniz için zararlı olabilir. onun sizi yalamasının size bir zararı olacağını sanmıyorum açıkçası. çok şanslısınız :)

Mapple2

Peelingg yapıyor, biraz Krem tadıyoor.. Ve Sevgisini paylaşıyor :)

NoteMeow
@caglaauzun katılıyorum

nazenininci

Çok teşekkürler 🙈❤️

BurcuAlexx

Sizi yalaması çok çok güzel❤️@Mapple2 aynen, sadece biraz krem tadıyor ve sevgisini paylaşıyor :) ama yine de siz kremi tatmamasına dikkat edin, çünkü sağlıklı bir durum olmayabilir...