Son Kullanma Tarihi Yaş Mama

caglassr

Merhaba aldığım yaş mama geldi tavsiye edilen tüketim tarihi mart 2021 yakın geldi biraz vermem sorun olur mu?

6 CEVAP

Verebilirsiniz bence sorun yok.
Bizler bile skt 1 ay kalan ürünleri yiyoruz

BurcuAlexx

Evet verebilirsiniz, tarihi çok da yakın değilmiş zaten. Sorun olacağını sanmıyorum. Afiyet olsun o zaman :D

Mehmetkr

Skt son kullanma tarihi demek. Yani o zamana kadar kullanabilirsiniz son kullanma tarihi 1 ay geçse bile birşey olmuyor ben petshoplardan son kullanma tarihi geçen mamaları nerdeyse bedavaya alıp sokaktakileri veriyorum. Hicbirsey olmuyor. Zaten onlar basılırken her ihtimale karşı basılıyor yani 1 2 ay geçmesi yüzünden birşey olmaz

caglassr

Paket 12li her hafta versem yine tarihten önce bitiyor ama yaklaşıyor diye emin olamamıştım teşekkürler o zaman sorun yok :)

caglassr

Teşekkür ederim cevabınız için :)

caglassr

Teşekkürler :D