Naturon Yaş Mama

BurcuAlexx

Naturon yaş mama nasıl acaba? Fiyatı uygun, sokakta baktığım kedi ve köpeklerim için almak istiyorum. Ancak kullananlar varsa cevap verebilir mi? Çünkü iyi midir emin olamadım. Sizin de sokaktakiler için kullandığınız yaş mamalar var mı, hangi marka kullanıyorsunuz? Yardım ederseniz sevinirim, iyi günler.
Bu da Naturon köpek ve kedi yaş maması;
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/naturon-somonlu-tahilsiz-taurinli-ezme-kedi-konservesi-400gr.html

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/naturon-kuzu-etli-dusuk-tahilli-ezme-kopek-konservesi-400gr.html

17 CEVAP

Mustafanacar

Pek iyi değil bence. Te miz ma ma dan Bonacibo Konserve mamaya bakın isterseniz. Hem daha ucuz hem de daha iyi içerikli.

dilbeste

ben naturon yaş mamayı kullanıyorum hem kendi kedilerim hem sokaktakiler için, yiyorlar hepsi iştahla.

Mehmetkr

Bu mama hakkında bir fikrim yok ama petshoplarda satılan en.iyi yaş mama morandodur.

Succubus

morandoyu duymadığım gibi hangi pet shopa gittiğinize göre de değişir. internetten satın aldığınız yerler de özünde pet shop. benim sık gittiğim pet shoplarda kit cat de var, schesir de var naturea da var. ki bu markalar çok daha iyi. bu kadar kestirip atacak şekilde konuşmasak mı acaba?

BurcuAlexx

Güncel❤️

BurcuAlexx

Teşekkür ederim, @Mehmetkr şimdi baktım dediğiniz yaş mamaya daha önce hiç duymamıştım. O kadar memnun kaldınız mı? O zaman aklımda bulunsun :D

Mehmetkr

İnternette daha iyisini bulabilirsiniz ama petshopta satılan markalara bakınca en iyisi o

BurcuAlexx

@Mustafanacar teşekkürler öneriniz için. Evet boncibo'da fiyatına göre iyi bir mama. Bende bu mamaların fiyatını uygun buldum ama emin de olamamıştım. Onun için size sormak istedim, çok sağolun. Önerileri olan varsa, yazabilir.

BurcuAlexx

@Succubus siz hangi mamadan memnun kaldınız? Ben biraz kararsız kaldım da. İyi ve uygun fiyatlı bir yaş mama arıyorum. Sokaktaki dostlarımız için.

NURSENA123

et fazla yok bundan dolayı çok beğenmiyorum

BurcuAlexx

@NURSENA123 evet sanırım öyle ve içeriği çok iyi değil. Bu yüzden uygun fiyatlı, içeriği iyi olan bir yaş mama arıyorum. Önerileri olan yazarsa lütfen.

orphanblack

Animonda indirimdeydi bu sitede dün ben sipariş verdim bir bakın iaterseniz.

orphanblack

Animonda indirimdeydi bu sitede dün ben sipariş verdim bir bakın iaterseniz.

BurcuAlexx

@orphanblack çok teşekkür ederim, evet baktım şimdi. İndirime girmiş, içeriği de iyi diye düşünüyorum. Aklımda bulunsun :)) severek yerler büyük ihtimalle.

Palyaco

Sokaktaki canlar için iyi severek yiyiyorlar