Royal Canin Mama

Patiskoo

Merhabalar. Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kedi Maması kullanan var mı? Var ise mamadan memnun musunuz?

3 CEVAP

Mustafanacar

Evet Royal Canin, propalan, hills gibi mamalar yerine aynı fiyata Nd alın

yuceuzay

Royal Cannin kullanmayın kullandırtmayın.. Amerikada bu mama bizdeki whiskas ile eşdeğer bir mama.. Sadece pahalı diye iyi bir şey yedirdiğimizi sanıyoruz ama hat yapıyoruz midesi hassas kedilerin çoğunluğu o mamayı sevmiyor (benim kedim gibi) benim tavsiyem başka bir mama denemeniz 🥺

Patiskoo

Kedimde gastrit olduğundan dolayı veteriner youngmale verdi sanırım mide düzenleyici varmış. 4 senedir kullanıyorum çok şükür sorun çözüldü. Ama değiştirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler cevapladığınız için :)