Merhaba Kedi Corona Tasiyicisi İse Karma Aşi Yapilmali Mi Tehlikeli Mi?Teşekkürler.

Ser77

Kedilerin cogunda corona var fakat karma aşi yapilmasi tehlike olusturur demisti eski veterinerim.Karma aşi bu durumda yapilmali mi ?

1 CEVAP

Firuzecik

Benim kedimde de feline corona var ama ben bunu kısırlaştırmadan önce yapılan testte öğrendim ki zaten 3 aylıkken karma aşıları yapılmıştı. Herhangi bir problem yaşamadık biz ama tabi hekim daha iyi bilir..