Yavru Kedişlere Yuva

BurcuAlexx

Merhaba, sokakta baktığım yavru kedilerimi ne kadar üşümesinler diye battaniyelerle ve yastıklarla yuva yapsam da. İçim rahat etmiyor, bu yüzden sizden yavru kedişlerime yapabileceğim kulübe, yuva önerisi istiyorum. Onları nasıl sıcak tutabilirim? Önerilere açığım🙏 basit yapılabilecek bir şey istiyorum. Aynı zamanda bu soğuk havalarda onları sıcak tutacak yöntemler istiyorum :)) lütfen yardım edin.

3 CEVAP

Mapple2

Kulübensinizin dışını ısı yalıtım veya keçe benzeri maddelerle kaplamanızı öneririm.
Kulübe yerden yükseltili Ruzgar geliş yönüne ters ve Köpek /İki Bacaklı Hayvan düşmanlarının Kulübeye birşey dürtmemesi için Kedi girişi dar ve kapı yönü gizemli ve Pvc Perdeyle kapı yapabilirsiniz.

NoteMeow
Zahmetli duruyor ama Faydalıdır :)

SokakCanları için Can atanlara Sonsuz Selam,Hürmet olsun..

Merve_Susam

https://www.kolaycayap.com/kartondan-kedi-evi-yapimi/

Bu tarz bir şey olabilir belki, kolay gelsin sana :D

BurcuAlexx

Asıl ben teşekkür ederim, yardım ettiğiniz için :)

@Mapple2 bende sokak canları için evler yapan, mamalar dağıtan, en önemlisi sokaktaki canlarımızı seven herkese kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum❤️❤️❤️

@Merve_Susam sağol, biraz uğraşacağım galiba ama değecek ona eminim❤️