Çiğ Hamsi Yemek İstiyor

sshiva

Akşam yemeği için balık almış ablam. Mutfak masasına balığı koydum ve mırıldanmaya başladı. Balıklara tüyü düşmesin diye poşeti buzdolabının üstüne koydum. Ve buzdolabının üstüne atladı. Önüne bir tane koydum yedi. Onu yiyince yine miyavlamaya başladı kıyamayıp 2 tane daha verdim. Ama hala miyavlıyor. Çiğ şekilde versem bir şey olur mu?

5 CEVAP

Mehmetkr

Vermeseniz daha iyi balıklar temizlendiyse çok sorun olmaz ama alışmasın

Mustafanacar

B1 Vitamini Yok ederek Sinir sisteminin bozulmasına sebepiyet verir

sshiva

Teşekkür ederim ama çok miyavlıyor ne yapacağımı bilemiyorum. az önce yine dolabın üstüne atlamış balığı arıyordu.

Mustafanacar

Çiğ vermeyin sakın

Pretty

Çok vermeden PİŞİRİLMİŞ bişekilde verebilirsiniz