Kuru Mama Değişimi Yapmak İstiyorum

Kira

Kedim bana ilk geldiğinde 2 aylıktı ve sahibi wishkas kullandığını söyledi . Şuan kedim 3 aylık ve hala wishkas kullanıyoruz ama bu mamanın sağlıksız olduğunu öğrendim ve kullanan kişilerin kedilerinin hemen isal olduğunu da öğrendim ve mama değişimi yapmak istiyorum. Wishkastan rexlex e geçsem bi sorun olur mu? Şuan kedimde herhangi bir sağlık problemi yok.

7 CEVAP

Mustafanacar

Reflex Yerine Bonacibo ya da Mystic alabilirsiniz.

Mustafanacar

Ben bir ara Bonacibo almıştım çok memnun kaldım.

damlayilmaz

Felicia iyi diye duydum. Bende mystic var az miktar tester gönderiyorlardı yalnızca kargo ücretini biz ödüyorduk, hala devam ediyorsa ona bir bakın benim kedim hiç yemedi sokak kedilerine royalle karışık verdim onlar yemişler

Alperen07

Reflex hiç tavsiye etmem aşırı ağız kokusu yapıyor kaliteli bir mama değil

Zeynepulku

Felicia bakın daha iyi refleksten

yuceuzay

Whiskas kullanan kediler büyüdüklerinde karaciğer yağlanması, obezlik başta olmak üzere envai çeşit hastalıklarla karşılaşıyorlar çünkü mama çok baharatlı olması gerekenden çok daha fazla.. Benim kedim de şu an 3 aylık biz proplan kitten kullanıyoruz içerisinde anne sütü barındırdığını söylemişti veterinerimiz onun tavsiyesi ile aldık çok da memnunuz isterseniz bu mamayı deneyebilirsiniz 🐣 Reflex hakkında iyi yorumlar duymadım ama karar sizin tabiki

Kira

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim