Petlebi Kargo Süresi

aylinceyda

Petlebi’den mama sipariş vereceğim fakat teslimat süresi hakkında bir bilgim yok. Petlebi’den satın aldığınız ürünler ne kadar sürede elinize ulaşıyor cevap verirseniz çok sevinirim.

6 CEVAP

Yamukparmak

Merhaba. Ben muğlada yasıyorum.Dün öğle 2 gibi sipariş verdim bugun 6 da elime ulastı. Gün içinde saat 16.00 a kadar sipariş verirseniz o gün kargoluyorlar diye biliyorum :)

Bikedi

Genelde siparisimden sonraki gun, nadiren 2 gun sonra elimde oluyor.

Bikedi

Ben de Balikesir'deyim.

Cansupakize

Dün öğlen sipariş verdim, bugün 6 da elimdeydi çok memnun kaldım fiyatları da uygun

Cansupakize

Dün öğlen sipariş verdim, bugün 6 da elimdeydi çok memnun kaldım fiyatları da uygun

aylinceyda

Cevaplarınız için teşekkür ederim:)