Elimde Kalan Siyah Yavru

alanuracar

Kedimin yavruları doğdu çoktan 2,5 aylarını doldurdular ve artık sahiplendirilme zamanları geldi, Doğum yapan kedim profilindeki ve siyah smokin cinsi bir babaları var. Yavrularımın çoğu anneleri gibi sarı-turuncu renkli doğdu ama elimde kalan bebek babasına daha çok çekmiş. siyah ama üzerinde annesi gibi turunculuklar da var. Çevremdeki insanlar siyah olan dışındakileri sahiplenmek istediler ve elimde kalan bu yavru ile başbaşayım. Onun da güzel bir yuvası olsun istiyorum elimde olsa burada benimle kalacak ama maalesef durumlar buna el vermiyor. Nasıl sahiplendireceğim hiç bilmiyorum Öneri, tavsiye ya da başka bir fikir verecek olanlar lütfen bana yardımcı olun.

18 CEVAP

ZehraBulutt

Bi dk bi dk tamam, yavrular büyüdü doğru, yanlış hesap yaptım pardon, ben gidiyorum.

alanuracar

Tam size onu yazacaktım yavrularım neredeyse 3 aylık olacaklar yani neredeyse bir ay da hamilelik süreci normal değil mi

alanuracar

Nurguloruc benim de aynı sıkıntım bar ailem ikincisini kabul etse bende sonsuza dek yapacaktı ama