Elimde Kalan Siyah Yavru

alanuracar

Kedimin yavruları doğdu çoktan 2,5 aylarını doldurdular ve artık sahiplendirilme zamanları geldi, Doğum yapan kedim profilindeki ve siyah smokin cinsi bir babaları var. Yavrularımın çoğu anneleri gibi sarı-turuncu renkli doğdu ama elimde kalan bebek babasına daha çok çekmiş. siyah ama üzerinde annesi gibi turunculuklar da var. Çevremdeki insanlar siyah olan dışındakileri sahiplenmek istediler ve elimde kalan bu yavru ile başbaşayım. Onun da güzel bir yuvası olsun istiyorum elimde olsa burada benimle kalacak ama maalesef durumlar buna el vermiyor. Nasıl sahiplendireceğim hiç bilmiyorum Öneri, tavsiye ya da başka bir fikir verecek olanlar lütfen bana yardımcı olun.

18 CEVAP

ZehraBulutt

Durumunuz bakmaya el vermiyorsa neye güvenerek kedinizi çiftleştiriyorsunuz? İnstagram sahiplendirme sitelerine, sahibinden'e her yere ilan verin. Kısmeti varsa tekir de olsa, kara da olsa yuva buluyor.

Anonymus944867

diğer yavruları sahiplendirebilmiş sonuçta 1 yavruyu da sahiplendirmek çok zor olmaz duyar kasmaya da gerek yok. her yere ilan ver dostum arkadaşlarına akrabalarına herkese haber et illa ki 1 kişi çıkar çıkana kadar da bakmak zorundasın zaten

ZehraBulutt

Ağustosta kedinizle ilgili soru açmışsınız, en az 4 aydır sizde demektir. Bize hamile geldi dediniz. Kedilerde hamilelik 4 aya çıkarıldı da bizim mi haberimiz yok :)

alanuracar

Bu arada @PETLOVE3549 yanlış anlama için özür dilerim.. dediğim gibi platform kimin kime ne yazdığını göstermeyince ayırt etmek biraz zor oluyor. Bir de bu ortamda bazen boş yere linç yediğim oluyor ben de hemen cevap vermişim🤦🏽‍♀️

Anonymus944867

sıkıntı yok dostum ara sıra olur öyle sjsjdhfdjskj @alanuracar

BurcuAlexx

Her yere ilan vermeye çalışın, yaa kıyamam ben ona❤️ inşallah onunda en kısa zamanda çok güzel bir ailesi olur :) umarım hemen bir yuva bulabilirsiniz çocuğa

Nurguloruc

Şimdi kedinin fotografına baktım da müthiş güzel bi kedi dışlanmasına cok üzüldüm keşke alabilsem ama birini zor kabulettirdim

alanuracar

BurcuAlexx çok teşekkürler, tek temennim o🙏🏽

elcnugr

Ay kıyamam ben ona insanlar ne kadar değişik. Hangi şehirdesiniz acaba ?

alanuracar

ZehraBulut öncelikle kedimi ben çiftleştirmedim onu sahiplendiğimizde hamileydi, kısırlaştırmaya gitmeden önce öğrendik ve sürpriz oldu bize zor durumu paraya bağlamanıza gerek yok Eve zaten bir kediyi zor aldım yavruların hiçbiri benimle kalamaz bunun tüy dökme kısmını düşünün

alanuracar

PETLOVE3549 neyin duyarından bahsediyorsun sen? Burada sorunlarımızı sorularımı çözüm bulmak için paylaşıyoruz eğer zorda kalmasam ben neden buraya yazayım? Ayrıca bi akıllı da sizsiniz ben hiç akıl edemedim zaten kimseye söylemeye. Orada da yazdım çevremdeki herkes sadece “kardeşlerini” aldı diye. Ben ona bakmaktan şikayetçi değilim ve o sahiplenene kadar da bakmam gerektiğinin farkındayım. Çok bilmişlik taslamaktan başka bildiğiniz bir şey yok

ZehraBulutt

Babasının tipine kadar bilince siz çiftleştirdiniz gibi anlaşılıyor. Durumun el vermemesi ille de maddi olmaz zaten ben de öyle düşünmemiştim.

alanuracar

elcnugr Bursadayız

ZehraBulutt

Yanlış kişiye patladınız, bana demiş o duyar kasma diye :)

alanuracar

ZehraBulutt Öbür platformlarda olduğu gibi etiketlemek ya da kime mesaj geldiğini gösteren bir bildirim olmadığı için benim de kafam karışıyor. Cidden yanlış kişiye kızmışım:(Herneyse, babasının tipini bilmemiz veterinerimiz sayesinde yavruları o gördü ve tekir hatta smokin bir baba olduğunu ön gördü buraya da bunu yazdım