Kedi Sağlık Karnesi Veya Aşı Kartı

yagmur12345

Arkadaşlar merhaba kediler için sağlık karnesi ya da asit kartını çıkartmak için veterinerler ne kadar ücret talep ediyor acaba özellikle İzmir'de fiyatlar hakkında bilginiz var mı

8 CEVAP

Berrefilizzz

Zaten kitapçık gibi ismini yaziyolar

Buketbayraktar

Ben de ücretsiz aldım

senaau

Ücretsiz veriliyor

aylinceyda

Ben 10 TL’ye aldım. Şimdiye kadar gittiğim bütün veterinerlerde 10 TL alıyordu. Bu ücreti Veteriner Hekimleri Odası alıyor. Fiyatı yaşadığınız şehire göre değişiklik gösteriyor olabilir.

yagmur12345

*Aşı kartı

Berrefilizzz

Bize bedava cikarttilar

yagmur12345

Teşekkür ederim sanırım buradaki veterinerler ücret karşılığı yapıyor

yagmur12345

Teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için