Kedim Karnını Sevdiğimde Isırıyor

Melihkartal

6 aylık oğlum normalde kendini sevdirmeyi çok seviyor ama özellikle yatarken göğüs ve karın kısmını sevdiğimde patileriyle elimi sıkıştırıp ısırıyor.Şu an için sorun yok ısırması hafif, dişlerini batırmıyor acaba yavru olduğu için mi yoksa oyun oynadığı için mi böyle oluyor, hoşuna mı gidiyor sinir mi oluyor anlayamıyorum.Büyüdüğünde daha kuvvetli ısırır mı sizce

5 CEVAP

Tengu

Kediler genelde karın bölgesine dokunulmasını sevmez ve evet büyüdüğünde daha sert ısırır onun tercihlerine saygı duyup dokunmayacaksınız göbüşüne:)

Sulecrn

Benimkide hoşlanmıyor:( sadece kafasini ve sırtını sevdiriyor

damlayilmaz

ben oyun oynamasına ve diş kaşınmasına veriyordum halbuki :(

Mustafanacar

Benim kedim de karnını ellersem elimi parçalıyor.

indovf

Karın bölgesi onlar için hassas,hayati bir bölge. Kendilerini koruma içgüdüsü ile yaklaştırmak istemezler. Karnı ellendiğinde ısırmayan çok az kedi var