Büyük Irk Köpekler İçin Mama Önerisi

Mustafanacar

Kangal cinsi köpeğime hangi mamayı almalıyım?

8 CEVAP

Mustafanacar

Ayda maksimum 300

Mehmetkr

Bütçenizin yettiği mamayı

ilkim2410

Bütçeniz yeterse acana

Mehmetkr

Kangal cinsi bir köpeği acana ile beslemek için baya bir bütçe gerekiyor günde 1 kg yese ayda 1200 TL civarında bir masraf yapar. Siz aylık ne kadar harcayabileceginizi söyleyin mutlaka onerenler olur ama hiçbir bilgi vermezseniz neye göre onercez

zibityus

bonacibo al

zibityus

bonacibo eklem desteği yüksek mama büyük ırklar için iyi glukozamin kondroitin değerleri var mamaların içeriğinde mamalar arasında seçim yaparken bu değerlerin en yüksek olanlarını seçmeye özen gösterirsen köpek için iyi olur tabi diğer içerikleri de bilmelisin. köpeklerdebeslenme sayfasından bilgilenebilirsin.

Mehmetkr

Peki köpeğin ne kadar yiyor bir ayda kaç kg mama yiyor?

BasbugGS

Indirimleri takip edersen brit care güzel bir mama bir süre kullandim ve memnun kaldim 310 350 tl arasi fiyat.