Kedimin Patileri Neden Soğuk?

cerenhaylaz

merhaba, 4 aylık yavru kedim var ve patileri çoğu zaman buz gibi oluyor alt kısmı. ev sıcak, suya sokacağı bir alanı ya da ıslak bir zemin de yok. sağlığı da yerinde gibi duruyor. bu neden olabilir ?

2 CEVAP

Seydacelk

Bizde de var bu durum sanırım yerden dolayı soğuyor, genelde gelip avuç içime koyar, sanırım ısınmasını sağlıyor diye düşünüyorum ben. Kalorifer ısısını yükselttim ama yerden ısıtma olmayınca olmuyor bir çözüm bulamadım

cerenhaylaz

acaba sağlığını falan etkiler mi diye düşünmüyor değilim açıkcası ve dediğiniz gibi alttan ısıtma olmayınca bir çözüm de yok sanıyorum.