Yavru Kedimin Severek Yiyecegi Mama Hangisi

Nurhayati

Merhaba ilk defa kedi sahiplendim cok yeniyim ortalama 3 aylik kedim ilk sahiplendigimde marketten cok kaliteli zannederek whiskas aldim fakat bazi yerlerde zararli oldugunu yazdigi icin birakip reflex aldim fakat mutfakta surekli benden birseyler istiyor boncugum yas mama surekli alamiyorum yas mamayi cok seviyor kuru mama yemektende sıkılıyor sanirim.Bana uygun fiyatli severek yiyebilecegi kuru mama tavsiyesi ayrica evde severek yiyebilecegi neler verebilirim yardimci olurmusunuz😻

5 CEVAP

hafizgolge

Bende royal canın kitten kullanıyorum. Çok severek yiyor fakat bu aralar sitelerde bulamadığım için pro plan sipariş ettim içerikleri ayni diye umarım sever.ben yaş mama vermiyorum. Onun yerine et tavuk balık arada ha bi de ton balığı, yoğurt. Mamasız kaldığımız günler de patates havuç hasliyorum çok severek yiyor :)

Pretty

Ben Crouqe kullanıyorum memnunum 2 aylık kedim için kullanıyorum. Orta dereceli bir mama fiyatıda uygun

ik2008

Biz 6 aylığa kada royal canin mother and baby kullandık çok severek yedi.Ama aynı markanın genç mamasını(bebek maması sonrası yavru kedi maması kitty diye geçiyor)sevmedi ama baby mamayı o kadar sevdiki anlatamam

NURSENA123

bence kediniz sevmesinden çok sağlığı için iyi bir mama olmalı herkes royal canın beğeniyor ama hesapladığımda günlük tüketim miktarı ile daha pahalıya geliyor nd ye göre

Denizygt

Acanayı denemenizi tavsiye ederim royal canın içeriği hiç iyi değil fiyatıda gereksiz yüksek