Sorumsuz Ve Düşüncesiz Evcil Hayvan Sahipleri

Cakeyta

Bakın buraya çok sıkıldığım bir şeyi yazıcam. Neden sokak hayvanlarının rızkına göz koyuyorsunuz? Sokak hayvanlarına özel kampanyalı veya ücretsiz ürünleri evdeki hayvanınıza alınca gerçekten vicdanınız rahat kalıyor mu? En basitinden Adore kedi evleri. Yarısından fazlası kendi evindeki kedilere almış. ZATEN BAKMAKTA VE TÜM İHTİYAÇLARINI GİİDERMEKTE SORUMLU OLDUĞUNUZ HAYVANLARINIZA. Gerçekten insan bu kadar düşüncesiz olur. O evlerden sokak hayvanlarına giden sayılıdır. İnsan olan düşünür ya ben düşündükçe sinirleniyorum

6 CEVAP

Petlover34

Bunlara tenezzül edecek kadar ahlaksız ve açgözlü bir millet. Gerçi sokakta yardıma muhtaç insanlara dağıtılan erzağa, ihtiyacı olmayanların can hıraş atladığı yerde kime ne anlatacaksın.

ZuhalSakiz

Bu konuda gerçekten size hak veriyorum kâr sayıyorlar resmen plastik kapla yem koysak çöpçüler alıyor özel gidip mama kabı alıp koysak sözde HAYVANSEVERLER çalıyor yordu artık cidden

Cakeyta

Ben çok görüyorum kendim de sokağa bir sürü kedi evi koydum, gayet de yatıyorlar fakat maalesef evlerine aldıklarından Adore kedi evlerini daha alamadık tükeniyor hemen :)

zibityus

o kulübeyi kullanan bi sokak kedisi de hiç görmedim bilmiyorum siz gördünüz mü? gördüklerim hep öyle duruyor sokakta bomboş

Mehmetkr

Ha gördüm şimdi ona kedilerin gireceğini pek sanmıyorum