Mystic'i Neden Veterinerler Önermiyor

afindas

selamlar
kedimi götürdüğüm iki veterinere de mystici sordum eski veterinerimiz hangi marka olduğunu bile bilmiyordu besin değerlerini söyleyince bu değerlerin doğru olacağından emin olamayız çünkü yerli mama dedi

yeni veterinerimiz tanıdığım ve güvendiğim biri o da mystici bilmiyordu
yerli mama olduduğunu söyleyince asla pro plan n&d gibi mamalar kadar profesyonel değiller dedi
(kendi dükkanında pro plan vardı ama size vereyim gibisinden muhabbetlere girmedi amacı satış değildi yani)

kedim 6 aylık 4 aydır mystic kullanıyorum gelişimi güzel 4 ayda 7.5 kilo yemiş
bu paket bitince matisse veya pro plana geçmeyi düşünüyorum

sizin veterinerleriniz mystic hakkında ne düşünüyor ?
benim bu markaya güvenim iyice sarsıldı

3 CEVAP

orphanblack

İçeriğine bende güvenmiyorum mysticin ama veterinerler proplan hills dışında mama bilmiyor ki neye göre konuşuyorlar :) kendi sattiklarinin da içeriğinden bihaberler. Ne zaman gitsem bilerek mama soruyorum içeriklerine baktiniz mi incelediniz mi diyorum yok

NURSENA123

benim düşüncelerim içinde az protein var içeriği doğruya bile

feyzanurkrb

Bizim veteriner Mystic için vereceğiniz en kötü mama bu olsun demişti. İyinin kötüsüdür demişti.