Kedi Otu İşe Yarıyormu

kaanpolat

Arkadaşlar bu kedilerin kafasını güzel yaptığı söylenen kedi otu işe yarıyormu?? Trixie markasının varda ona göre alacağım işe yarıyorsa

8 CEVAP

sayyavefaaa

catnipten mi bahsediyorsunuz

kaanpolat

Evet bu koklayınca kendinden geçtikleri ot varya o işte

sayyavefaaa

birde oyuncağının içine koydum kafa atıp duruyor

sayyavefaaa

ins tagram @suslupatisler den alıyorum ben kendileri yetiştiriyolarmış benimki çok seviyor

kaanpolat

Teşekkür ederim

MOGU

anlamanın yolu zeytin testi, kedinize bir zeytin verin bakalım deliriyor mu yoksa bir iki pati atıp ilgisini mi kaybediyor, eğer deliriyorsa catnip'e de bayılır, ilgilenmiyorsa catnip'e de tepki vermez. tarafımdan defalarca denenip doğrulanmıştır.

sayyavefaaa

kendinden geçmiyorlar çok seviyorlar sadece ben toz halinde alıyorum döküyorum yere yalıyo döktüğüm yere yatıyo sürtünüyo falan

kaanpolat

Evet denedim ve zeytini yemeye çalıştı