Sokak Kedileri İçin Mama

Sehsuvar

Arkadaşlar sokak hayvanları için La Cat diye bir marka buldum kullanan tavsiye eden olur mu? Başka uygun mama öneriniz varsa da yazabilirsiniz.

6 CEVAP

Mustafanacar

15 kg 165 TL fi Ve Gayet iyi içerikli Micho var. Daha ucuz istiyorsanız Mito. Enjoy ve Trendline dan iyi mamalar dır.

Peaky8

Trendline, enjoy yiyorlar. Mystic almıştım bir kısmı yemedi

TinaTina

Ben enjoy kullanıyorum severek yiyorlar

Mehmetkr

Dr.sacchi o fiyata bulunacak en iyi mamalardan

Patiseverrr

Yıllardır mito alıyordum fakat son yaptıkları zam bardağı taşıran son damla oldu, ********’a geçtim. 15 kilosu 134₺ idi ve micho ayarındaydı. Gel gör ki 2. paketini bile sipariş edemeden ona da zam geldi. Şimdi enjoy söyledim, önceden aldığımda yemişlerdi, tavsiye ederim

yagmurryamaan

Reflex oneririm seviyolar