Ankara Veteriner Önerisi

Yuusuft

İyi bir veteriner varmı kedimi kısırlaştırmak istiyorum güvenlir ve ilgilenen bir veteriner

7 CEVAP

Cook

Dante veteriner kliniğini ve vetplus veteriner kliniğini beğeniyorum.Ben kedimi vetplus a götürüyorum daha yakın olduğu için,memnunuz ama dante daha çok içime sinmişti çok enerjik bir ekipleri var,sokak hayvanları için de ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar

Patiskoo

Afacan veteriner kliniği
Bende yeni gitmeye başladım kedimi 2 kez ameliyat etti gayet iyiyiz. Diğer veterinerler gibi para için ekstra işlemler uygulamıyor.

Zeynepulku

Tam semt adi verirseniz daha yakin yerlerde öneri yapabiliriz

Yuusuft

Keçiören tarafı olabilir

Zeynepulku

Aydınlıkevler tarafındaki veterinerler uygun fiyatlı oluyor genelde Dora, Afacan var bildiğim. İkisinden de bilgi alin telefonla atarsanız cevap veriyorlar gaz anestezi ameliyat süresi ne kadar orada kalması gerektiğini.. Arkadaşım Afacan'da gecen sene 250 liraya erkek kedisini kisirlastirdi. Memnun kaldığını söylemisti. Bu sene 350'ydi. Yıl başından sonra fiyat artar

Denismozby

Vetco veteriner kliniği var. Kuzenim orada dışı kedisini kisirlastirdi. Hic ağrısı vs olmadı. Fiyat hakkında bilgim yok ama

Buseckr

Yer olarak nerde bilmiyorum size yakın mı onu da bilmiyorum ama YouTube da videoları var hatta Dorukgiller Ankara Veteriner Kliniği bir bakabilirsiniz videolarina bakılırsa aşırı ilgililer kanalın adı Dobida