Kedi Ticareti Yapan Pislik Heriflerin Önüne Nasıl Geçilir?

mrayT

Yok mu şikayet etmeye hakkımız ya
Kedi satmak da nedir ?!!!

7 CEVAP

sforselin

Yasal olarak yapıyor, sertifikası izni varsa hiçbir şey yapamayız şu an için maalesef. Ama dediğim izni yoksa ya da o izin verilirken sağlaması gereken standartları sağlamıyorsa şikayet edebilirsiniz. Ev üretimi yapanlar sanırım bu gereklilikleri sağlayamaz. Cimer'e falan şikayet edebilirsiniz bu hayvan tüccarlarını

Anonymus944867

@Zeynepulku edersin etmesine de sattığını kanıtlaman lazım yani yavru karşılığı para aldığını kanıtlaman lazım bu ise çok zor bana kalırsa yine de uğraşırım diyosan kolay gelsin

Mehmetkr

Belgesi olmasa bile hiçbir şey yapamazsın. Bir yolunu bulur ve kediyi vermez bu tarz kişilerle uğraşmak çok zor ve boşa uğraş gibi geliyor bana adam bundan para kazanıyor ve onu bu paradan vazgeçirmek çok zor. Yapabilirseniz çok iyi olur ama birşey yapabileceğinizi hiç sanmıyorum

Mapple2

@sforseline katılıyor ve [email protected] e posta adresinizden de şikayete sebeb olan durumunuz anlatabilirsiniz..

Umarım Sikayetiniz askı da , Kedi tüccarınında yanına kâr kalmaz..

Talep daim olduğu vakit Arz daim olacaktır.

Mehmetkr

Çoğu yasal yapıyor şikayet etsenizde hiç birşey yapamazlar.

Anonymus944867

hiç bir şey yapılamaz maalesef.. böyle devam :(

Zeynepulku

kendi kedisinin yavrularını satanları şikayet edebiliriz di mi? Çoğunun sertifikasının olacağını sanmıyorum.