Kedim Asiri Su İciyor

vildancansiz

Merhaba kedim onceden cok su icmezdi kabina su koyardim birkac gun dururdu pek azalmazdi ama son bir aydir, mamasini degistirdigimizden beri asiri su iciyor kendi kabindaki yetmiyor musluklara dayanip iciyor banyo kapisinda bekliyor miyavliyor acalim da girip musluktan su icsin diye ve tabi ki bu nedenle tuvaleti de cok fazla oluyor. Endiselenmeli miyim yoksa sadece mamayla mi alakalidir?

3 CEVAP

sforselin

Mamayla alakalı olabilir ama bir hastalığın belirtisi de olabilir. Bence hekiminize bi danışın.

Anonymus944867

bol su içmesi gayet iyi ve sağlıklı fakat bir kaç hastalığın belirtisi de olabilir eğer dediğiniz gibi aşırı fazla tüketim varsa veterinerinize danışın

ZehraBulutt

Mama çok tuzlu olabilir, şeker hastalığı gibi bazı hastalıklar da fazla su içtirir.