Tüylerindeki Seyrelme

ulkuaydnn

Az önce kulağının üzerindeki tüylerde minik bi seyrelme fark ettim. Normal mi ciddi bir durum mu ?

6 CEVAP

Misraardicli

kızarmış gibi belki kaşıyarak yapmıştır kızarıklık büyürse veterinere götürmekte yarar var.

Mapple2

Mantar olabilirr ¿

ulkuaydnn

Az önce veterinerimizle de görüştük normaldir çoğu kedide olur ama yara olursa haber verin dedi. İnşallah mantar vs değildir

ZehraBulutt

Seyrek olur ama sizde kızarıklık da var, kaşımış demek ki. Alerji olabilir belki.

Tengu

Çoğu kedide olan bir şey gibi durmuyor kulağının içi temiz mi? Kaşırken yara yapmış olabilir veya mantar olabilir
Başka bir veterinerle görüşün

ulkuaydnn

Kulağının içi temiz, Işıkta daha net görülsün diye pencere yanında çektim o yüzden bu kadar kızarık, normalde derisinin rengi görünüyor o seyrelen yerde