Veteriner Ücretsiz Tırnak Kesimi Yapar Mı

feyzanurkrb

Selam arkadaşlar veterinere gideceğiz de karma aşı için gitmişken tırnaklarını da kestirelim diyorum veterinerimiz çok iyi biri muayeneden vs.para istemiyor sizce tırnak kesiminden ister mi ve de sizin veterineriniz ne kadar ücret istiyor tırnak kesimi için ? Nakit götüreceğim o yüzden bilmek istedim:)

8 CEVAP

ZehraBulutt

Çoğu veteriner para almıyor tırnak kesiminden.

ozgeoyagnc

Merhabalar. Bende yakında kedimi aşıya götüreceğim. Hangi veteriner kliniğine götürüyorsunuz kedinizi ?

Zeynepulku

İstemez, benimkisi de istemiyor. Bence istememeli de :d

Mehmetkr

En fazla 10 15 TL alır

Salihaylmz

Bazi veterinerler aliyor malesef 20 25

feyzanurkrb

@ozgeoyagnc Merhaba az önce veterinerden geldik bu ikinci gidişimizdi biz
Best Veteriner Klibiğine gidiyoruz orada çalışan Emrah Bey çok ilgili bir tane de abla var yardımcı oluyor. Fiyatları makul seviyede indirim isterseniz yapıyorlar. Tırnak kesiminden, muayeneden ücret almıyor. Aşı karnesinden de ücret almıyor. Temiz ve nezih bir klinik. İnternet yorumlarını okuyabilirsiniz herkes çok memnun 😊

feyzanurkrb

@ozgeoyagnc Biz de Antalyadayız :)

twinnerst

Biz aşı ile birlikte yaptırmıştık ekstra para almamıştı.