3 Aylık Hiç Aşılanmamış Kedi Bakımı

Merhaba 3 aylık hiç aşısı yapılmamış bir kedi sahipleneceğim. Hangi aşıları kesin olarak yaptırmam gerekiyor? Nasıl bir yol izlemeliyim? Bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

3 CEVAP

Zeynepulku

Kuduz karma losevi iç dış parazit. Bunlar yapılması gereken asilar.

Tengu

İlk iç dış parazit uygulamaları yapılıyor. Karma da çok önemli bir aşı asla atlamamanız gerekiyor. İlk aşılarının hepsi önemli gerçi hepsini yaptırmalısınız 1 yaşını geçtiğinde de iç dış parazit uygulamalarını ve karma aşısını kesinlikle yaptırmalısınız ama diğerlerine bir şey diyemiyorum ben kuduz aşısını sadece seyahat edeceksem yaptırmayı düşünüyorum açıkçası

golsahyildirim

https://www.miyhav.com/kedi/kedi-sagligi/kedi-asi-takvimi burdaki tabloyu inceleyebilirsiniz, kedimi dört aylıkken sahiplendim, şu an altı aylık. biz bu sırada ilerliyoruz:)