Veteriner Karma Aşıya 100 Tl Dedi Çok Değil Mi

feyzanurkrb

Arkadaşlar karma aşı için 100 TL çok değil mi 80 TL civarı olması gerekmiyor muydu sanki

16 CEVAP

ZehraBulutt

Normal bizimkinde de 90, semte göre değişiyor fiyatlar.

Mehmetkr

Manavgat'ta odanın belirlediği rakam bir dozu için 120 siz 100e şükredin

Salihaylmz

Bulundugumuz yere gore değişiyor malesef aşı fiyatlari da

Anonymus944867

Bizde 90 tl

feyzanurkrb

Her neyse yaptırdık gitti 😁

Gmz91910

Bence karma aşı için normal bir ücret burada 130,diyorlar

feyzanurkrb

Yaptırdık bile zaten:)

baranertaga

Biz 70 e yaptırdık Gaziantep merkez. Hatta 60 a yapan yerde var.

kaanpolat

Ben 120 verdim banada mı çok

Buketbayraktar

115+115 iki doz yaptırdım uygun bile sizin :)

Leylaaamiy

Semtle alakalı sanırım biz 70
veriyoruz

Yagizsolakk

Ank. 80/90 tl

Boluda 70 tl ama yilbasindan sonra daha da zam gelir kısırlaştırma aşı tedavi ücretleri. Yani zam gelmeden elinizi çabuk tutun arkadaşlar :D

violetsmom

bizim de ilk karma asimiza 120 tl demislerdi zaten kucuk sehirde yasiyoruz veteriner sayisi sinirli yaptirdirik mecburen parasini dusunemedik saglikli
olsun yeter ki

feyzanurkrb

Tamam arkadaşlar yaptırdık zaten