Kedim Malt Vermeme Rağmen Öksürüyor

kimnana

belli bir zaman öncede öksürmüştü, şimdi yine öksürdü, sanki kusacak gibi. ama kusmuyor. maltını da düzenli veriyorum ama neden böyle oldu acaba? bir de o anda, öksürürken, insanlarda sırta vurulması gibi, rahatlaması için yapmam gereken bir şey var mı acaba?

4 CEVAP

kimnana

arkadaşlar bir günde 3 etti. ikisinde oynarken durup öksürmeye başladı, diğerinde normal başladı. bilgisi olan yok mu. acil lütfen

aylinceyda

Öksürük her türlü sağlık sorunun habercisi olabilir. Şu yüzden kaynaklanıyor demek yanlış olur. İnternette kedilerde öksürük hakkında bir çok yazı var. Kedinizin yaşadığı öksürük durumunu internette yazanlarla karşılaştırabilirsiniz. Veterinerle iletişime geçseniz daha iyi olur.

kimnana

teşekkür ediyorum cevabınız için