Kedim Kuma Tuvaletini Yapmıyor

oguzhantk

5 aylık kedim var tuvaletini canı isterse kuma istemezse evin herhangi bir yerine yapıyor. kumlarını her gün en kö 2 günde 1 temizliyorum annesiyle aynı kuma yapıyorlar 1 senedir hiç dışarı yapmadı evladı neden böyle acaba

2 CEVAP

Aminto

2 tuvalet kabı kullanın, kumunuzu değiştirin ve tekrar tuvalet eğitimi verin sık sık kumun üstüne koyun. Ben bu şekilde tekrar düzene sokmuştum.

MOGU

1 kedi için 1 ya da 2 tuvaleti 2 kedi için en 2 ya da 3 tuvalet olmalı.