Kedimin Tüy Yapısı Scottish Fold Lara Göre Farklı Mı

Topalsmen

2 aylık scottish fold sahiplendik anne british baba scottish miş yalnız bana tüy yapısı farklı geldi normalde kısa ve gür oluyor tüyleri yavru da olsa, bizdekinin sırt tüyleri uzun gibi ama longhair kadar uzun da değil lütfen bilenler yardımcı olabilir mi bu miniğin kardeşinin tüyleri kısa ve gür merak ediyorum neden böyle olabilir

21 CEVAP

nurrrgll

kırma scottish ile british harici bir kedinin çiftleştirilmesi örn: sokak kedisi ve scottish siyam ile scottish gibi

sayyavefaaa

atalarında tekir olan var büyük ihtimalle tüy yapısı daha seyrek benim oğlum 2 aylıkken tüylerinden derisi bile gözükmüyordu ama büyüyünce daha da gürleşir zaten

sayyavefaaa

bir de mutlaka vitamin takviyesi yapın hem havalardan dolayı hem de henüz yavru bağışıklığı güçlensin biraz :)

Topalsmen

Tamamdır teşekkürler

Topalsmen

Kırma nasıl oluyor acaba annesi british çünkü... babası scottish mecbur british ile scottish çiftleştirilmiyor mu iki kıvrık kulak sorun olacağı için....

Topalsmen

Ne kadar güzel bir bilgi intenetten baktım da siz yazınca, tam nokta atışı bir bilgi gerçekten aynen böyle çok teşekkür ederim