Kedimin Tüy Yapısı Scottish Fold Lara Göre Farklı Mı

Topalsmen

2 aylık scottish fold sahiplendik anne british baba scottish miş yalnız bana tüy yapısı farklı geldi normalde kısa ve gür oluyor tüyleri yavru da olsa, bizdekinin sırt tüyleri uzun gibi ama longhair kadar uzun da değil lütfen bilenler yardımcı olabilir mi bu miniğin kardeşinin tüyleri kısa ve gür merak ediyorum neden böyle olabilir

21 CEVAP

Büyünce gürleşir ama bana kırma gibi geldi

pompompurin

kırma değil kürk deseni tortoiseshell. rengi de blue. tüy yapısı normal gayet

Verdatrtp

evet biraz farklı her scottish aynı olmuyor zaten

Topalsmen

Teşekkür ederim

Seymaaacaan

Şu an küçük olduğu için böyle gözüküyor ileride gürleşecektir :)

damlayilmaz

Kırmaya benziyor, yalnız burnunun ucunda kırmızılık var fark ettiniz mi

melist35

evet ilerleyen dönemde sıklaşır tüyleri

Ameszuyka

Her türlü büyüyünce çok güzel biri olacak bence:)

Alperen07

Büyüyünce değişir daha çok küçük

alabalik32

Bebek olduğu için böyle tüyleri. Sonra yenilenip kısa ve gür çıkıyorlar.

Misraardicli

daha vücudunda bebeklik tüyleri duruyor zamanla onlar dökülüp kadife bir şekilde tüyleri çıkar günde 1 veya 2 kere tararsanız daha çabuk tüy değişimi gerçekleşebilir

Misraardicli

kırma değil kedin saf Scottish bu türlerin farklı renkleri olabiliyor aynı şekilde britishlerin de inşallah tüyü kadar ömrü olur miniğin:)

Topalsmen

Çok teşekkür ederim ☺

ahsenyildiz

çok normal

nurrrgll

göbek kısmındaki tüyler yavaş yavar çıkıyor hiç merak etme benim kedimde scottish ve şuan göbeği gözükmüyor bile tüyden (4aylık)