Kedim Kaliteli Seyleri Sevmiyo Asla

sugartgecat

kedim surekli dandik kuru mamaları yiyo istahlı bi sekilde arkadasım nd kullanıyo kücücük bi sey aldım verdim yemedi rc yemiyo proplan yemiyo yani bi gün falan ac kalıp hicbi sey yemediginde anca dönüp bakıyo bunlara ama sokak kedilerime aldıgım pawpawı obivanı bayılarak yiyo yas mamada da aynı sey nutri feline yemiyo artık agzına sürmüyo gourmet icin kursun atıp kursun yer mecburen dandik mama alıyoruz böyle kaliteli ve kedilerin sevdigi kuru mama var mı bildiginiz

12 CEVAP

Denismozby

Ruhu fakir

Peri06

Sizde ısrarcı olacaksınız çünkü o yedikleri ona fayda değil zarar. Ödül sıvı mamalarıyla alıştırmayı deneyin.

Mustafanacar

N&D yi benim kedim de pek sevmedi. Acana deneyebilirsiniz benim kedim çok seviyor.

Denizygt

Benim kızımda çok seçiciydi sürekli yaş mamayla karıştırıp veriyordum dayanamayıp kuru mamasını ama yaş mamanın fazlasının iyi bişi olmadığı için inat ettim 3 gündür tek kuru mamasını önüne koyuyorum aç kalınca azar azar da olsa yemeye başladı sanırım ruhu fakir kızımın ☺️

didarkardes

kalitesiz ürünlerde kedilerin sevmesi için tatlandırıcılar var o yüzdendir. benim kedimde 2 hafta öncesine kadar böyleydi inat ettim mama hiçbir şey vermedim artık istemiyor. onlar isteyip biz verdikçe şımarıyorlar:)

Bizim çocukta öyle daha bugün acana aldım verdim yemedi ND nin nerdeyse tüm çeşitlerini denedik..

Peri06

Sizde ısrarcı olacaksınız çünkü o yedikleri ona fayda değil zarar. Ödül sıvı mamalarıyla alıştırmayı deneyin.

Firuzecik

Aman diyim sıvı ödül mamasıyla karıştırıp vermeyin. Benim kız orijeni bile denedi yemedi. Bi cahillik edip ben de sıvı ödülle karıştırıp verdim şuan ödül maması olmazsa asla mama yemiyor. Acana deneyin pasifica olanı benimki bi nebze yiyor.

ferhat05

Önüne sürekli koyun yemezse pakete geri koyun mamayı. İlk günler öyle yapın. Ya da kuru mamayı koyun ve başka bir şey vermeyin. Mecbur yiyecektir. Çok inatçıysa da somon yağını deneyin.

Zeynepulku

Kediler uzun sure aç birakilmamalı kan şekerleri hızlı düşünüyor 🙌

ahsenyildiz

benim kedimde eskiden sadece migros maması yiyordu çok ısrarcı oldum ve artık nd kullanıyor

sugartgecat

tesekkürler kısırlastırana kadar böyle devam edicez kısırlastırınca kaliteli olana geceriz muhtemelen istahları acılıyo cünkü o zaman böyle cok sececegini sanmıyorum