Kedimde Ki Seş Kısıklığı

nil7

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1.5 aylık kedim var 3 haftaya yakın sahiplendim sokaktan fakat sesi çok az çıkıyor sanki kısılmış gibi bu durum normal mi? Bebek olduğu için mi böyle zamanla düzelme olur mu ? Bebekken alıp büyütenler veya bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

6 CEVAP

Cansupakize

Bence normal benim kedimde 8 aylık ama sadece mamayı görünce sesini duyuyorum onun haricinde çok az miyavlar 🌸

ferhat05

Yavru kedilerin sesi genellikle öyledir. Sonra düzelir o merak etmeyin. Belki sesi öyledir. Ama önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

ahsenyildiz

bede ilk kedi sahiplendiğimde ne yapsa araştırıyordum çok normal

nil7

Evet mama hazırlarken hep yanımda o zaman sesini çıkarmaya çalışıyor ama o kadar kısık ve az ki ben de ister istemez endişelendim.

nil7

Hepinize çok teşekkür ederim iyi olsunlar yeter ki tek temennimiz bu.🙏

nil7

Kesinlikle 🤗